teisipäev, 28. mai 2019


Suveraamat 2019

1. juunist alustame taas laste suvelugemisega. Samast kuupäevast saad endale küsida raamatukogu laenutusletist lugemispassi, kuhu tuleb terve suve jooksul koguda usinasti loetud raamatute eest templeid. Ootame lugema ka neid lapsi, kes on suvel  vanavanemate juures maal puhkamas, kuigi elavad mujal Eesti valdades või linnades. Lugema on oodatud ka lugemise selgeks saanud koolieelikud.
Suvelugemise programmis osalemise reeglistik:
  Vali endale meelepäraseid raamatuid soovitatud raamatute nimekirjast, mida saad laenutada raamatukogu laenutusosakonnast.
  Iga laenutatud raamatuga saad kaasa küsitluslehe ja esimesel korral ka oma isikliku lugemispassi, kuhu saad templi kui oled tagastanud täidetud  küsitluslehe loetud raamatu(te) kohta.
  Korraga saad laenutada kuni 2 raamatut kümneks päevaks.
  Parimad on need, kes loevad kõige rohkem raamatuid ning koguvad suve lõpuks oma lugemispassi kõige rohkem templeid.
  Suveprogramm „Suveraamat 2019“ kestab 1. juuni – 30. august 2019.
  Parimatele autasud!
Suvelugemises osalevate raamatute nimekirjad kolmes vanuserühmas on: I-III klassIV-VI klass ja VII-IX klass. Samuti võib lugeda inglise keelset kirjandust
Tagasiside lehele tuleb vastata küsimustele loetud raamatu kohta ning märkida ära oma nimi, kool ja klass. Ära vasta küsimustele jah/ei vormis ega kirjuta lihtsalt – oli tore, oli lõbus, oli huvitav. Põhjenda alati oma arvamust ja kirjuta rohkem oma mõtetest. Suve lõpus tulemuste loendamisel me päris kindlasti arvestame küsitluslehtede sisukust.
Tähelepanu….valmis olla…..LUGEMA!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar